סדנאת אונליין מזורזת
ממוקדת לסטוריטלינג וידיאו!

בסדנא תלמדו לייצר סרטונים איכותיים עם כלי AI מקצועיים ברמה הכי גבוהה
ותגלו איך להשתמש בכלי הסטוריטלינג השונים למען השיווק שלכם במדיה!

הסדנא המזורזת בסטוריטלינג לוידיאו מנצח

עכשיו ב49 ש"ח

בואו נתחיל מהסוף, הנה מה שתשיגו
עם הסדנא:

מה תלמדו בסדנא?

יסודות הסטוריטלינג לוידיאו

צילום ועריכה בסלולר

כלי AI ליצירת סרטונים

יסודות הסטוריטלינג לוידיאו

בסדנתנו, נחשף לעוצמת הסטוריטלינג בשיווק על ידי שימוש בכמה וכמה טכניקות ושיטות סיפוריות. נלמד כיצד לבנות סיפורים שמעוררים הזדהות ומניעים לפעולה.

צילום ועריכה בסלולר

תקבלו הצצה לעולם הצילום ועריכה בסלולר: הדגש על למידת טכניקות צילום כמו זוויות שונות, התאמת תאורה, ושימוש במיקרופונים חיצוניים לשיפור איכות הקול.

כלי AI ליצירת סרטונים

בחלק זה של הקורס, נעבור על שימוש בכלי AI שיעזרו לכם ליצור סרטונים בצורה יעילה וקלה. על ידי שילוב כלים אלו, תוכלו לייצר סרטונים מרשימים ומקצועיים בקלות רבה יותר.

בסדנא תלמדו לזקק את הסיפור שלכם למסר אחד סוחף שיגרום לאנשים לרצות לעוד מכם:

ובמבצע מיוחד!

הנרשמים לסדנא המקוצרת מקבלים 20 אחוז הנחה על הסדנא המלאה!

הבטיחו את מקומכם!

דוגמא לסרטון ערוך שתוכלו לעשות !

למי הסדנא מתאימה?

קצת עלי...

אני מקדם תוכן דיגיטלי ומנהל שיווק בעל ניסיון רב בעבודה עם חברות מובילות כמו BabyFirst TV ו-HOT. התמחותי בניהול תוכן למדיה חברתית ובהשקת קמפיינים מוצלחים. למדתי SEO, שיווק דיגיטלי ו-SMM במכללות מובילות וסיימתי תואר בקולנוע ותקשורת במכללת ספיר. מיומן בשימוש בכלים טכניים כמו Adobe ופלטפורמות כמו Google, Facebook, Instagram, LinkedIn, ו-Canva. אני מתמקד ביצירת תוכן ייחודי החל מהרעיון ועד ליישום, תוך עבודה צמודה בצוות להשגת מטרות משותפות והפקת אסטרטגיות תוכן מותאמות לכל פלטפורמה.

בהמשך לניסיוני הרב בתחום התוכן הדיגיטלי והשיווק, אני מביא עימי יכולת מיוחדת להבין ולתרגם את צרכי העסקים לתוכן ויזואלי מרתק. כחלק משירותי, אני מתמקד בסטוריטלינג וידאו – יצירת סרטונים שמספרים סיפור, מעבירים מסרים חזקים ומקשרים רגשית לקהל היעד. הבנתי העמוקה של השוק והצרכים השיווקיים של עסקים מאפשרת לי להתאים את התוכן בצורה אידיאלית, ולהשיג תוצאות מרשימות. המומחיות שלי ביצירת סרטונים ייחודיים ומקוריים מבטיחה קמפיינים וידאו מוצלחים שמדברים ישירות אל ליבם של הלקוחות.

דוגמאות ללקוחות שערכנו לפי השיטה שלי
מה שתלמדו בסדנא!

אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים בווצאפ