סדנאת אונליין פרקטית וממוקדת לסטוריטלינג וידיאו!

בסדנא תלמדו לייצר סרטונים איכותיים עם כלי AI מקצועיים ברמה הכי גבוהה
ותגלו איך להשתמש בכלי הסטוריטלינג השונים למען השיווק שלכם במדיה!

ועכשיו במבצע
499 ש"ח


+ בונוס מיוחד לנרשמים לסדנא הקרובה

בואו נתחיל מהסוף, הנה מה שתשיגו
עם הסדנא:

מה תלמדו בסדנא?

יסודות הסטוריטלינג לוידיאו

צילום ועריכה בסלולר

כלי AI ליצירת סרטונים

יסודות הסטוריטלינג לוידיאו

בסדנתנו, נחשף לעוצמת הסטוריטלינג בשיווק, נלמד כיצד סיפורים מרגשים ומעוררי השראה מחזקים את התקשורת והקשר עם הלקוחות. דרך הכרה עם עקרון הכאב והעונג, והשימוש במבנה סיפורי שכולל גיבור, קונפליקט, ושינוי, נלמד כיצד לבנות סיפורים שמעוררים הזדהות ומניעים לפעולה.

צילום ועריכה בסלולר

בחלק המעשי של הקורס, תלמדו להשתמש בסלולר ליצירת תוכן איכותי לעסק שלכם, מצילום דרך עריכה ועד שימוש בכלים מתקדמים של AI. הדגש על למידת טכניקות צילום כמו זוויות שונות, התאמת תאורה, ושימוש במיקרופונים חיצוניים לשיפור איכות הקול. בנוסף, נספק טיפים מותאמים לקהלים שונים כמו אומנים, מורים, ובעלי עסקים, עם התמקדות ביצירת תוכן שישקף את הייחודיות והמקצועיות של כל עסק. המטרה: להפוך את כל אחד ליוצר תוכן מנצח!

יסודות הסטוריטלינג לוידיאו

בחלק זה של הקורס, נעבור על שימוש בכלי AI שיעזרו לכם ליצור סרטובצורה יעילה וקלה. תחילה, נתמקד בכתיבת תסריט באמצעות Chat GPT, כלי המאפשר פיתוח תוכן ותסריטים מקצועיים. לאחר מכן, במקום לצלם את עצמנו, נשתמש ב-DID ו-Hagen להנפשת תמונת פרופיל, מה שמאפשר יצירת סרטונים עם דמות מדובבת מבלי לצטרך להיות מול המצלמה. ולבסוף, נדבר על יצירת גרפיקות באמצעות Canva AI, כלי המספק אפשרויות עיצוב רחבות לכל סוגי הגרפיקות שתצטרכו לסרטון שלכם. על ידי שילוב כלים אלו, תוכלו לייצר סרטונים מרשימים ומקצועיים בקלות רבה יותר.

בסדנא תלמדו לזקק את הסיפור שלכם למסר אחד סוחף שיגרום לאנשים לרצות לעוד מכם:

הנרשמים לסדנא הקרובה מקבלים בונוס מתנה!

סרטון ערוך לעסק שלכם
לפי השיטה שתלמדו בסדנא!

דוגמא לסרטון ערוך שתוכלו לעשות !

לנרשמים לסדנא הקרובה מחיר מיוחד!

עלות הסדנא כולל הבונוס ב-499 ש"ח בלבד

הבטיחו את מקומכם

למי הסדנא מתאימה?

קצת עלי...

אני מקדם תוכן דיגיטלי ומנהל שיווק בעל ניסיון רב בעבודה עם חברות מובילות כמו BabyFirst TV ו-HOT. התמחותי בניהול תוכן למדיה חברתית ובהשקת קמפיינים מוצלחים. למדתי SEO, שיווק דיגיטלי ו-SMM במכללות מובילות וסיימתי תואר בקולנוע ותקשורת במכללת ספיר. מיומן בשימוש בכלים טכניים כמו Adobe ופלטפורמות כמו Google, Facebook, Instagram, LinkedIn, ו-Canva. אני מתמקד ביצירת תוכן ייחודי החל מהרעיון ועד ליישום, תוך עבודה צמודה בצוות להשגת מטרות משותפות והפקת אסטרטגיות תוכן מותאמות לכל פלטפורמה.

בהמשך לניסיוני הרב בתחום התוכן הדיגיטלי והשיווק, אני מביא עימי יכולת מיוחדת להבין ולתרגם את צרכי העסקים לתוכן ויזואלי מרתק. כחלק משירותי, אני מתמקד בסטוריטלינג וידאו – יצירת סרטונים שמספרים סיפור, מעבירים מסרים חזקים ומקשרים רגשית לקהל היעד. הבנתי העמוקה של השוק והצרכים השיווקיים של עסקים מאפשרת לי להתאים את התוכן בצורה אידיאלית, ולהשיג תוצאות מרשימות. המומחיות שלי ביצירת סרטונים ייחודיים ומקוריים מבטיחה קמפיינים וידאו מוצלחים שמדברים ישירות אל ליבם של הלקוחות.

דוגמאות ללקוחות שערכנו לפי השיטה שלי
מה שתלמדו בסדנא!

אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים בווצאפ