צריכ.ה תוכן כדי לקדם את העסק?

הגעת למקום הנכון

מי אנחנו

הפקת תוכן שיווקי הוא תוכן מכל סוג – מאמרים, פוסטים, בלוגים ועוד שאמורים להשיג מטרה שיווקית. אם זה להגדיל המרות, להניע גולשים לפעולה, לחשוף את המוצר או המותג ולבדל אותו מהמתחרים, ליצור קהילה או כל מטרה אחרת שתבחרו. אבל יש עוד משתנה שחשוב לא לשכוח, התוכן השיווקי אמור קודם כל לעניין את הגולשים. כי אם הוא לא, המטרה לא תושג. אז איך תבדלו את עצמכם מהמתחרים? איך תגרמו לגולשים לבחור בתוכן שלכם מתוך מבול התוכן שנוחת עליהם? אנחנו נעבוד איתך מהשלב הראשוני של כתיבת הרעיון, אל השלב השני של הפקת התוכן ומשם לשלב השלישי, שלב ההעלאה והאופטימזציה של התוכן.  בין אם זה מדובר בכתבות או מאמרים לבלוג, סרטונים או אינפוגרפיקות לאתר העסקי שלך. אנחנו יודעים לעבוד עם מיטב הכותבים, גרפיקאים ועורכי וידיאו. אנחנו נפצח ביחד את הקריאטיב הנכון ונפיק לך את התוכן שהכי טוב שמתאים לעסק שלך. אנחנו מייצרים תוכן איכותי המותאם בדיוק למטרות של העסק ושמים דגש על האיכות ולא על הכמות. ספרו לנו מה הדרישות והמטרות ואנחנו נייצר את התוכן תוך התייחסות לפרטים הכי קטנים ועבודה משותפת של שני הצדדים ( אנחנו ואתם) עד לשביעות רצון מלאה מהתוצר הסופי.

השירותים שלנו

videographer

סרטוני תדמית והדרכה

youtube tutorial

סרטונים למדיה

כתיבת מאמרים

איך זה עובד?

הפקת תוכן ב-3 שלבים

קריאטייב ותסריט

השלב הראשון והחשוב מכולם בעינינו: שלב שבו נפצח את הרעיון הגולמי ממנו ניצור את התוכן הרלוונטי. בין אם זה תוכן לכתבה, סרטון או אינפוגרפיקה.

הפקה

השלב השני, השלב בו אנו מפיקים לך את התוכן הרצוי. בשלב הזה נעבוד עם מיטב הכותבים, עורכי וידיאו וגרפיקאים.

העלאה ואופטימיזציה

בשלב זה אנו נעלה את התוצר הסופי לאתר ולמדיה הרלוונטית. שלב זה כולל אוופטימזציה מלאה של התוכן ( בין אם זה תוכן וידיאו ביוטיוב, או כתבות ותמונות באתר שלך). 

תיק עבודות

ליצירת קשר

והצעות מחיר